Дітям важливо відчувати безпеку

Дата: 28.10.2022 13:57

Сьогодні, у рамках зреалізованого проекту «Безпека дітей в умовах воєнного стану», в Оляницькому ліцеї відбулась показово-навчальна евакуація учнів в укриття – відпрацювання алгоритму дій під час сигналу «Повітряна тривога», на яку завітали Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька, заступник селищного голови Володимир Маснюк, представники Благодійного фонду «МХП – Громаді», батьківського комітету.

Укриття облаштовано завдяки реалізації проєкту «Безпека дітей в умовах воєнного стану» спільними зусиллями: влада – бізнес – громада. Загальна вартість проекту – 177 451 грн.

Укриття Оляницького ліцею є одним з найкращих, де виконано поточний ремонт приміщення,  облаштовано санвузол, ізоляційну кімнату, кімнати для зберігання запасів продуктів харчування та питної води, встановлено енергозберігаюче освітлення, придбано генератор, вогнегасники, стільці, ліжка, каремати та ін.

До виконання робіт активно долучились учителі, вихователі, техпрацівники та батьки.

Життя і здоров’я наших дітей – то найголовніша цінність, а такі тренування можуть врятувати життя!