Розпочалася сплата земельного податку з фізичних осіб за 2022 рік  та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  за 2021 рік

Дата: 31.10.2022 15:12

Тростянецька селищна рада повідомляє, що розпочалася сплата земельного податку з фізичних осіб за 2022 рік  та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  за 2021рік.

Тому, всіх власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), постійних землекористувачів а також власників об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, які знаходяться на території Тростянецької селищної територіальної громади, просимо вчасно сплатити податок на майно  до селищного бюджету.

Для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку необхідно звернутися до відділу містобудування, архітектури житлово - комунального господарства та земельних ресурсів селищної ради та старостинських округів громади.

За інформацією щодо нарахувань податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  звертатися в ГУ ДПС у Вінницькій області.

Управління фінансів селищної ради