Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

Дата: 01.11.2022 10:00

Відповідно до розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації № 918 від 21.12.2021 року бюджет Тростянецької селищної територіальної громади отримав у 2021 році субвенцію із державного бюджету в сумі 452 135,00 грн. для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Відповідно до протоколу №1 від 30.07.2021 року  засідання обласної комісії з питань розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа визначена 1 особа з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування для отримання субвенції з державного бюджету до  бюджету Тростянецької селищної територіальної громади.

14 жовтня особа з  числа дітей, позбавлених батьківського піклування, що отримала грошову компенсацію на придбання житла, уклала договір купівлі-продажу, відповідно до якого придбала квартиру.

На засіданні виконавчого комітету Тростянецької селищної ради ухвалено рішення надати дозвіл на перерахування коштів із спеціального рахунку особи з  числа дітей, позбавлених батьківського піклування у сумі 452 135,00 грн. як оплати за договором купівлі-продажу квартири. Відтак, за рахунок субвенції з державного бюджету, особа з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування отримала можливість мати власне житло.

Сподіваємось і надалі за підтримки держави всі діти, на долю яких випало чимало випробувань, отримають житло та будуть впевненіше почувати себе і будувати плани на майбутнє.

Відділ соціального захисту населення та охорони населення
Служба у справах дітей селищної ради