Про скликання 49 сесії 8 скликання

Дата: 01.11.2022 16:30

Відповідно до розпорядження селищного голови від 31 жовтня 2022 року №98- р  10 листопада 2022 року, о 10.00 год., в адміністративному приміщенні виконавчих органів селищної ради за адресою: смт Тростянець, вул.Соборна,37 (в залі засідань) відбудеться 49 сесія Тростянецької селищної ради 8 скликання

Проєкт порядку денного:

1.  Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року.

2. Про затвердження Звіту про витрачання коштів резервного фонду бюджету Тростянецької селищної територіальної громади станом на 01 жовтня 2022 року.

3. Про надання згоди на прийняття майна державної власності у комунальну власність.

4. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що перебуває у користуванні Тростянецької РО УТМР.

5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки ПрАТ «Вінницяоблпаливо».

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в користуванні ПрАТ «Зернопродукт МХП».

7. Про поновлення  договору оренди на земельну ділянку.