Виїзний семінар – обмін досвідом на базі закладів освіти Тростянецької селищної ради
Сьогодні відбувся виїзний семінар – обмін досвідом на базі закладів освіти Тростянецької селищної ради на тему: «Досвід створення умов провадження освітнього процесу».
Учасники семінару відвідали Савинецький ліцей, Капустянський ліцей, Гімназію с.Ілляшівка, Демківську гімназію, Олександрівський ліцей, Летківський ліцей.
Кожен заклад здивував своєю неповторною атмосферою, креативним підходом до оформленням освітнього середовища, укриття. Учасники семінару мали можливість на власні очі оцінити цікаві ідеї, об'єм виконаних робіт по підготовці до нового навчального року, результати співпраці з підприємцями, обмінятися досвідом, спланувати роботу найближчих нарад і семінарів. Усі були задоволені, сповнені ідеями, планами, переповнені позитивними враженнями.