У Тростянці відбулася зустріч з родинами Захисників та Захисниць
За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова в області проводяться зустрічі з родинами військовослужбовців за участю представників обласної та районних військових адміністрацій.
Сьогодні перший заступник начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна, голова Гайсинської районної військової адміністрації Людмила Головашич зустрілись з сім’ями Захисників та Захисниць нашої громади.
Рідні військових мали змогу поставити запитання, отримати фахову консультацію та допомогу.
Наприкінці зустрічі сім’ям військовослужбовців було передано продуктові набори від Вінницької обласної військової адміністрації.
Під час зустрічі з родинами захисників і захисниць усі питання людей було взято під особистий контроль начальника районної військової адміністрації.
Найближчим часом вони будуть обов’язково вирішені.
* Продуктові набори від Вінницької обласної військової адміністрації сім’ям військовослужбовців можна буде отримати у Центрі культури та дозвілля (жителям смт Тростянець) та у старостатах (відповідно до місця проживання).