Фахівців у сфері соціальних послуг Тростянецької громади привітали з професійним святом

Дата: 07.11.2022 15:19

Працівники відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я, служби у справах дітей селищної ради, КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» - це армія любові та людяності, яка щоденно опікуються людьми похилого віку, внутрішньо-переміщеними особами та іншими соціально вразливими жителями громади, допомагаючи їм долати життєві труднощі.

Сьогодні відбулись урочистості з нагоди їх професійного свята – Дня працівників соціальної сфери.

Присутні хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих за свободу і незалежність України і подякували тим, хто в строю боронить територіальну цілісність держави.

Зі словами вдячності до присутніх звернулися селищний голова Людмила Червонецька, начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я селищної ради Тетяна Савченко.

Кращих працівників було відзначено Подяками Тростянецької селищної ради.

Привітали представників соціальної сфери чудовою концертною програмою самодіяльні колективи селищного комунального Центру культури та дозвілля.