9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 15:59

У цей день ми вшановуємо тих, хто у цей непростий для нашої країни час відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю.

Самовіддана творча праця працівників культури та аматорів народного мистецтва нашої територіальної громади вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією. Завдяки щоденній праці цих людей невтомно плекаються джерела духовності, правди і краси.

Сьогодні в залі засідань селищної ради керівники громади привітали працівників підвідомчих закладів культури, бібліотечних установ, музичної школи з професійним святом.

Було наголошено, що цьогоріч в цих закладах зроблено колосальний об’єм робіт та втілено багато проєктів для створення безпечних, комфортних, сучасних умов, до виконання яких долучилися і самі працівники закладів, адже тільки разом можемо досягти бажаного результату.

За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток культури, аматорського мистецтва, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Подяками Тростянецької селищної ради були нагороджені кращі працівники галузі.

Тож щиро вдячні вам, шановні працівники культури та аматори сцени, за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури, невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння.

Здоров’я, добра, благополуччя, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги!

Нехай швидше прийде наша Перемога і настане довгожданий Мир!