До уваги внутрішньо переміщених осіб з Луганської області

Дата: 11.11.2022 09:00

У м. Вінниця працює гуманітарний штаб Рубіжанської міської військової адміністрації, який створено для підтримки внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які тимчасово проживають на території Вінницької області.

На базі гуманітарного штабу зазначена категорія внутрішньо переміщених осіб мають можливість отримати набори гуманітарної допомоги, консультації фахівців з соціальних та правових питань, питань зайнятості населення, консультації лікаря та допомогу медсестри, консультації досвідченого психолога тощо.

Гуманітарний штаб знаходиться за адресою:

м. Вінниця, вул. Максимовича, 43-Б, графік роботи штабу: пн-пт з 10-00 до 15-00, сб-нд — вихідні дні. Телефон для довідок: 098-1749550.

Для отримання допомоги безпосередньо у гуманітарному штабі внутрішньо переміщеним особам необхідно зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjrvVJOP7uBHhCFhHti7pY2JqJUcgoLVajp7G7Kq1FszWpRA/viewform;

Для отримання гуманітарної допомоги Укрпоштою зареєструватись за посиланням:

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»