Соціальна робота в громаді
З метою обстеження умов проживання пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян громади, які перебувають на обслуговуванні у КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг», та з метою перевірки надання їм якісних соціальних послуг, завідувачем відділення соціальних послуг за місцем проживання Ларисою Горб та фахівцем із соціальної роботи Валентиною Савченко було відвідано підопічних сіл Савинці та Китайгород.
За результатами обстеження з’ясувалось, що підопічні відділення роботою соціальних робітників задоволені. Скарг та зауважень щодо якості надання соціальних послуг немає. Соціальні робітники здійснюють відвідування підопічних 1-2 рази, при потребі - 3 рази на тиждень, згідно графіка відвідувань та надають їм повний пакет соціальних послуг, а саме: доставляють продукти харчування, промислові товари, медикаменти, воду, допомагають на присадибній ділянці, оплачують комунальні послуги, здійснюють косметичне та вологе прибирання в будинках, наводять лад в дворах пенсіонерів і т. д.
За результатами проведеної роботи складені відповідні акти.
КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»