Старости старостинських округів Тростянецької громади взяли участь в онлайн-семінарі

Дата: 23.11.2022 10:23

22 листопада Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування проводила навчальний онлайн-семінар для старост територіальних громад Вінницької області на тему: «Повноваження старости в громаді».

Участь в заході взяли і старости старостинських округів Тростянецької громади.

До роботи семінару долучилися голова Вінницької обласної Ради, голова ВОАОМС Вячеслав Соколовий, перший заступник голови Вінницької обласної Ради Володимир Кістіон, перший заступник начальника Вінницької ОВА Наталія Заболотна, заступник начальника Вінницької ОВА Олександр Піщик, голова Вінницької міської ради Сергій Моргунов.

Посадовим особам розповіли про організацію проведення робіт соціального, комунального та іншого спрямування за умов дольової участі мешканців, а також про ефективну внутрішню комунікацію старости з жителями громади.