Як звернутися за екстреною медичною допомогою у Вінницькій області при невідкладному стані у випадку надзвичайної ситуації, пов’язаної із відсутністю електропостачання та зв’язку

Дата: 25.11.2022 21:23

Якщо у вас чи в людини поруч виник невідкладний стан в умовах воєнного стану та відсутності електропостачання наводимо алгоритм і черговість дій, як звертатися за екстреною медичною допомогою.

Спробувати набрати номер «103» з мобільного.

При відсутності мобільного зв’язку та наявності стаціонарного телефонного зв’язку - набрати номер «103» зі стаціонарного.

Набрати резервні номери оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги Вінницької області з мобільного чи стаціонарного телефонів:

☑0432 329 301

☑0432 329 302

☑0432 670 120

☑0432 605 550,

☑0432 605 551

☑067 433 51 03.

Набрати через Telegram, WhatsApp, Viber, Skype оперативно-диспетчерську службу - 067 433 58 83.

Спробувати набрати номери інших екстрених екстрених служб: 112,101,102 або альтернативні номери ДСНС, Нацполіції.

Звернутися до пункту постійного чи тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги, поліції, ДСНС, пунктів незламності.

Самостійно звернутися до лікарні.

️Зупинити автомобіль швидкої, поліції, пожежників та попросити про допомогу.

КНП "Тростянецька лікарня"