Підсумки олімпіад з української мови та літератури, історії

Дата: 29.11.2022 12:22

26 листопада  2022 року проходив  ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури в закладах загальної середньої освіти нашої громади, в якому  взяли участь 48 учнів, 27 листопада 2022 року - ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, в якому взяли участь 32 учні.

Відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів», рішення журі переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури стали:

І місце

• Харковенко Крістіна, учениця 7 класу Будянського ліцею (вчителька Бойко Н.Р.);
  • Римар Євген, учень 8 класу Летківського ліцею (вчителька Тунда О.І.);
  • Романюк Софія, учениця 9 класу  Демківської гімназії (вчителька Баштанюк Л.О.);
  • Дзуман Вероніка, учениця 10 класу Летківського ліцею (вчителька Гайтова Л.І);
  • Олійник Олеся, учениця 11 класу Летківського ліце (вчителька Гайтова Л.І).

ІІ місце

• Богачук Надія, учениця 7 класу Капустянського ліцею (вчителька  Лисогор Л.М.);
  • Бабенко Аліна, учениця 8 класу Тростянецької гімназії(вчителька Бабенко А.О.);
  • Тимошенко Софія, учениця 9 класу Глибочанської гімназії (вчителька Ганзієнко О. В.);
  • Драбанич Катерина, учениця 10 класу Будянського ліцею (вчителька Бойко Н.Р.);
  • Притуляк Вікторія, учениця 11 класу Четвертинівського ліцею (вчителька Галицька Г.П.);
  • Мишинська  Юліанна, учениця 11 класу Ліцею смт Тростянець (вчителька Маланчук Г.М.).

ІІІ місце

• Олійник Ольга, учениця 8 класу Гордіївської гімназії (вчителька Петришина В.В.);
  • Маснюк Ірина, учениця  9 класу Ліцею смт Тростянець (вчителька Маланчук Г.В.);
  • Янкова Марина, учениця 9 класу Глибочанської гімназії (вчителька Ганзієнко О.В.).

Відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів», рішення журі переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії стали:

І місце

• Мишинська  Юліанна, учениця 11 класу Ліцею смт Тростянець (вчителька Паламарчук Н.В.).
  • Бабенко Аліна, учениця 8 класу Тростянецької гімназії (вчителька Маснюк С.О.);
  • Мартошенко Анастасія, учениця 9 класу Олександрівського ліцею (вчителька Аржанцева М.О.);
  • Кузьменко Дар’я, учениця 10 класу Ліцею с.Тростянчик (вчителька Кузьменко Л.С.)

ІІ місце

• Слободяник Софія, учениця  8 класу Великостратіївської  гімназії (вчителька Маснюк С.О.);
  • Бемараб Анжеліка, учениця  9 класу Тростянецької гімназії (вчителька Маснюк С.О.);
  • Фіник Марія, учениця 9 класу Ліцею с Тростянчик (вчителька Кузьменко Л.С.);
  • Бевзюк Тетяна, учениця  10 класу Савинецького ліцею (вчителька  Головко Л.В.);
  • Богатко Софія, учениця 11 класу Олександрівського ліцею (вчителька Бура А.П.).

ІІІ місце

• Вихристюк Андрій, учень 11 класу Будянського ліцею (вчителька Березюк Н.П.);
  • Хитрик Вадим, учень 9 класу Демківської гімназії (вчителька Антонюк Н.П.);
  • Оліянчук  Анастасія, учениця  8 класу Тростянецької гімназії (вчителька Маснюк С.О.).

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради