У листопаді Центром надання адміністративних послуг Тростянецької селищної ради надано 636 послуг

Дата: 30.11.2022 09:50

Рейтинг платних адміністративних послуг:

1. «Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно», нею скористалися 109 разів.

2. «Видача витягу з Державного земельного кадастру», нею скористалися 72 рази.

3. «Реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання», нею скористалися 37 разів.

4. «Реєстрація юридичних, фізичних осіб-підприємців», нею скористалися 12 разів.

Важливими та затребуваними є послуги соціального характеру, їх було надано близько 291.

Неабиякою актуальною послугою є: «Видача Витягу з реєстру територіальної громади щодо реєстрації місця проживання», таких відомостей було надано жителям нашої територіальної громади близько 115.

Також у приміщенні ЦНАП наявне робоче місце відвідувача, яке обладнане ноутбуком, принтером, та доступом до мережі інтернет. З метою задоволення своїх соціально-побутових питань, такою послугою можуть скористатися як жителі нашої територіальної громади, так і внутрішньо переміщені особи.

У приміщенні ЦНАП розміщені скриньки, які дають можливість залишити відгук та оцінити роботу Центру і якість надання послуг.

Наші координати: 24300, Вінницька область, Гайсинський район, смт. Тростянець, вул. Соборна, 37.

Графік роботи: Понеділок – Четвер з 08:00 - 17:00. Обідня перерва 12:00-12:45

П’ятниця з 08:00-16:00. Обідня перерва 12:00-13:00