Підсумки ІІ етапу XІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 30.11.2022 11:03

Проведено ІІ етап   XІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У  Конкурсі  взяли участь 58 учнів із  усіх закладів загальної середньої освіти громади. Учні  виконували завдання, що вимагали від учасників високого рівня компетентності з української мови та літератури,  творчого мислення та  глибокого розуміння творчості Т. Г. Шевченка. Учасники конкурсу продемонстрували вміння  використовувати українську мову для духовного, культурного й національного самовияву,   проводити аналогії із сучасним життям,  створювати  художні твори, використовуючи зображувально-виражальні засоби.

За  рішенням оргкомітету та на підставі протоколів засідань журі переможцями  стали такі учні:

І місце:

Кащук Анна, учениця 5 класу Тростянецької гімназії,

Ляховченкко Вікторія, учениця 6класу  Ліцею смт Тростянець,

Кальніченко Дарія, учениця 7 класу Летківського ліцею,

Максименко Вероніка, учениця 8 класу Ліцею смт Тростянець,

Тацій Любина, учениця 9 класу Гімназії с Ілляшівка,

Кузьменко Дар’я, учениця  10 класу  Ліцею с.Тростянчик,

Мишинська Юліанна, учениця 11 класу  Ліцею смт Тростянець,

ІІ місце:

Савченко Анастасія, учениця 5 класу Ліцею смт Тростянець,

Шевчук Максим, учень 6 класу Капустянського ліцею,

Харковенко Крістіна,  учениця7 класу Будянського ліцею,

Богачук Надія, учениця 7 класу Капустянського ліцею,

Вихристюк Лілія, учениця 8 класу Глибочанської гімназії,

Корнієнко Даша, учениця 9 класу Будянського ліцею,

Пасічник Діана, учениця  10 класу Будянського ліцею,

Калита Ілля, учень 11 класу Летківського ліцею,

Богатко Софія, учениця 11 класу Олександрівського ліцею.

ІІІ місце:

Сандул Дар’я, учениця 5 класу Гордіївської гімназії,

Скапровська Христина, учениця 5 класу Летківського ліцею,

Римар Євген, учень  8 класу Летківського ліцею,

Попеску Любомир, учень 8 класу Оляницького ліцею,

Тимошенко Софія, учениця 9 класу Глибочанської гімназії.

На ІІІ етап XІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка у  2022/2023 н.р. визначено  такий склад команди:

- Кальніченко Дарія,учениця 7 класу Летківського ліцею,

- Тацій Любина, учениця 9 класу Гімназії с Ілляшівка,

- Мишинська Юліанна, учениця 11 класу  Ліцею смт Тростянець.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту  щиро вітає переможців та висловлює подяку педагогічним працівникам закладів освіти за підготовку переможців ІІ етапу  XІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка, а саме:

- Бойко Наталію Романівну, учительку  української мови та літератури Будянського ліцею;

- Бойко Ніну Михайлівну, учительку української мови та літератури Будянського  ліцею;

- Гайтову Ларису Іллівну, учительку української мови та літератури Летківського ліцею;

- Ганзієнко Олександру Вікторівну, учительку української мови та літератури Глибочанської гімназії;

- Зонік Ларису Володимирівну, учительку української мови та літератури Олександрівського  ліцею;

- Катренко Тетяну Вікторівну, учительку української мови та літератури Тростянецької гімназії;

- Кучерук Наталію Дмитрівну, учительку  української мови та літератури Гімназії с. Ілляшівка;

- Лисогор Людмилу Миколаївну, учительку  української мови та літератури Капустянського ліцею;

- Маланчук Галину Віталіївну, учительку Ліцею смт Тростянець

- Михайлову Валентину Василівну, учительку української мови та літератури Ліцею с.Тростянчик

- Наконечну Галину Миколаївну, учительку української мови та літератури Оляницького  ліцею;

- Оголенко  Валентину Олексіївну, учительку  української мови та літератури Ліцею смт Тростянець;

- Орищак Інну Іванівну, учительку української мови та літератури Гордіївської гімназії;

- Тунду Оксану Іванівну, учительку української мови та літератури Летківського  ліцею.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради