У громаді триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 30.11.2022 15:59

Щорічно в  Україні  з 25 листопада до 10  грудня проводиться Всеукраїнська акція  «16 днів проти насильства». Мета  акції  – привернення уваги суспільства  до проблем подолання насильства у сім’ї,  жорстокого поводження з дітьми,  протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В рамках цієї акції 30 листопада учням  7-9 класів Глибочанської гімназії Тростянецької селищної ради офіцером громади Гайсинського РУП, представниками  служби у справах дітей та фахівцем із соціальної роботи проведено інформаційно-роз’яснювальний захід  на тему «Що таке «булінг» та чому про нього треба знати всім».

Дітей ознайомлено з поняттям булінгу, видами булінгу, протидією проявам насильства по відношенню до неповнолітніх осіб, а також з відповідальністю за скоєння булінгу та інших видів насильства.

Цього ж дня  службою у справах дітей спільно з  офіцером громади та фахівцем із соціальної роботи    відвідано сім’ї  в селі Глибочок, які опинилися в складних життєвих обставинах, де провели роз’яснювальну роботу з батьками та дітьми щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх, роздали пам’ятки з протидії булінгу.

Усім слід пам’ятати, що жорстоке поводження з дітьми, нехтування їхніми інтересами не лише завдає непоправної шкоди їх фізичному, а  й тягне за собою важкі психічні та соціальні наслідки.

Служба у справах дітей селищної ради