У громаді триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
В рамках цієї акції 30 листопада учням 7-9 класів Глибочанської гімназії Тростянецької селищної ради офіцером громади Гайсинського РУП, представниками служби у справах дітей та фахівцем із соціальної роботи проведено інформаційно-роз’яснювальний захід на тему «Що таке «булінг» та чому про нього треба знати всім».
Дітей ознайомлено з поняттям булінгу, видами булінгу, протидією проявам насильства по відношенню до неповнолітніх осіб, а також з відповідальністю за скоєння булінгу та інших видів насильства.
Цього ж дня службою у справах дітей спільно з офіцером громади та фахівцем із соціальної роботи відвідано сім’ї в селі Глибочок, які опинилися в складних життєвих обставинах, де провели роз’яснювальну роботу з батьками та дітьми щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх, роздали пам’ятки з протидії булінгу.
Усім слід пам’ятати, що жорстоке поводження з дітьми, нехтування їхніми інтересами не лише завдає непоправної шкоди їх фізичному, а й тягне за собою важкі психічні та соціальні наслідки.
Служба у справах дітей селищної ради