Про скликання 51 сесії 8 скликання

Дата: 30.11.2022 16:19

Відповідно до розпорядження селищного голови від 30 листопада 2022 року №106- р  09 грудня 2022 року, о 10.00 год., в адміністративному приміщенні виконавчих органів селищної ради за адресою: смт Тростянець, вул.Соборна, 37 (в залі засідань) відбудеться 51 сесія Тростянецької селищної ради 8 скликання.

Проєкт порядку денного:

1.  Про початок повноважень депутатів Тростянецької селищної ради.

2. Про зміни у складі постійних комісій Тростянецької селищної ради.

3. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету селищної ради.

4. Про внесення змін до структури апарату Тростянецької селищної ради та її виконавчого комітету, та виконавчих органів селищної ради.

5. Про затвердження структури Комунального закладу «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг».

6. Про штатну чисельність закладів дошкільної  освіти, закладів культури та спорту Тростянецької селищної територіальної громади.

7. Про передачу коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету у вигляді трансферту державному бюджету.

8. Про внесення змін до рішення Тростянецької селищної ради від 23 грудня 2021 року № 389 «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2022 рік».

9. Про затвердження Звіту про витрачання коштів резервного фонду бюджету Тростянецької селищної територіальної громади станом на 01 листопада 2022 року.

10. Про затвердження програми «Соціальний захист населення Тростянецької селищної територіальної громади  на 2023 рік».

11. Про внесення змін до програми «Збереження здоров’я жителів Тростянецької селищної територіальної громади на 2021 – 2023 роки».

12. Про внесення змін до  програми «Про надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території громади та отримують програмний гемодіаліз на 2022 - 2024 роки».

13. Про  внесення змін до Програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги в Тростянецькій територіальній громаді  на 2021-2025 роки.

14. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Тростянецької територіальної громади  на  2022-2024 роки .

15. Про внесення змін до Програми «Молодь Тростянеччини» на 2021-2025 роки.

16. Про внесення змін до програми «Організація харчування вихованців закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти Тростянецької селищної територіальної громади на  2022-2024 роки».

17. Про затвердження «Комплексної Програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми у на період до 2024 року».

18. Про затвердження програми «Благоустрій та охорона навколишнього природного середовища Тростянецької селищної  територіальної громади на 2023 рік».

19. Про затвердження Програми «Капітальний та поточний ремонт доріг та  тротуарів Тростянецької селищної територіальної громади на 2023 рік».

20. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2023 рік.

21. Про внесення  змін до програми Тростянецької селищної територіальної громади «Питна вода» на 2022-2024 роки.

22. Про внесення  змін до Програми відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги КП ТСР «Тростянецьводоканал» на 2022-2023 рік.

23. Про  затвердження Порядку розроблення, фінансування, моніторингу цільових програм та звітності про їх виконання Тростянецької селищної територіальної громади.

24. Про передачу об’єкту комунальної власності територіальної громади у комунальну власність Ободівської сільської територіальної громади.

25. Про прийняття майна до комунальної власності Тростянецької селищної територіальної громади.

26. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Великостратіївській гімназії.

27. Про поновлення  договору оренди на земельну ділянку.

28. Про припинення права користування земельною ділянкою шляхом розірвання договору оренди землі.

29. Про передачу в оренду земельної ділянки.

30. Про  затвердження переліку земельних ділянок не сільськогосподарського призначення, продаж права оренди на які планується здійснити на конкурентних засадах у формі аукціону.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.