Статистичні дані щодо ситуації з COVID-19 в Тростянецькій громаді

Дата: 02.12.2022 10:04

За період з 25 листопада по 1 грудня в Тростянецькій громаді зареєстровано 6 випадків коронавірусної інфекції, серед дорослих, всі госпіталізовані, за минулий тиждень - 3 випадки, дорослі, які лікувалися амбулаторно. За вказаний період сімейними лікарями проведено обстеження на коронавірус 41 пацієнта з використанням експрес-тестів та ПЛР.
Продовжується сезонний підйом захворюваності ГРВІ.

В громаді щоденно працює 5 щеплювальних пунктів з 9.00 год до 15.00 год, крім суботи та неділі, де проводяться щеплення проти COVID-19. Щеплення проводяться всім охочим відповідно до рекомендацій, безкоштовно, незалежно від наявності декларації.

В наявності є вакцини Коронавак для проведення всіх щеплень та Пфайзер для проведення всіх 4 доз. Записатися на щеплення можна по телефону 067-80-84-618 (реєстратор – Наталія).

Комунальне некомерційне підприємство «Тростянецький центр первинної медико-санітарної допомоги»