Відбулися змагання з кульової стрільби
З метою підвищення спортивної майстерності, популяризації кульової стрільби серед учнів навчальних закладів Тростянецької громади, сьогодні на базі Ліцею смт Тростянця відбулися змагання з кульової стрільби.
В змаганнях взяли участь 8 команд по 4 учні 7-11 класів.
Змагання проводилися з пневматичної гвинтівки збиттям металевих падаючих мішенів з положення лежачи та з коліна по 5 пострілів на кожне положення.
За результатами змагань І місце посіла команда Ліцею смт Тростянця, ІІ місце - команда Тростянецької гімназії, ІІІ місце команда Будянського ліцею та відзначені грамотами Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради.
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради