Нарада з соціальними робітниками

Дата: 02.12.2022 15:50

Вчора директором КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Тетяною Мазур проведено чергову загальну виробничу нараду із соціальними робітниками відділення соціальних послуг за місцем проживання.

У роботі наради взяли участь завідувач відділення, фахівець із соціальної роботи та 20 соціальних робітників.

Перед початком наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих громадян в наслідок російської агресії.

Порядком денним було передбачено ряд питань спрямованих на обговорення та розв'язання проблем в плані надання якісних соціальних послуг підопічним відділення соціальних послуг за місцем проживання та підбито підсумки роботи відділення за листопад 2022 року.

З початку року соціальними робітниками відділення соціальних послуг за місцем проживання надано послуги 190 особам похилого віку та громадянам з фізичними порушеннями, які в силу складних життєвих обставин, за станом здоров’я чи за віком потребують сторонньої допомоги.

Також під час наради обговорювались питання щодо своєчасності та якості надання соціальних послуг.
Основну увагу було звернено на плідну та тісну співпрацю соціальних робітників із старостами населених пунктів громади за для розв'язання усіх п
Фото без описуитань щодо надання соціальних послуг та вчасного виявлення громадян, які потребують надання таких послуг.

Проведено чергове навчання з соціальними робітниками щодо проведення комплексного визначення групи рухомої активності та ступеня індивідуальних потреб громадян, які отримують послуги у відділенні соціальних послуг за місцем проживання.

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»