У Тростянці попрощались із захисником України Олексієм Аврамовим

Дата: 07.12.2022 16:28

Боляче усвідомлювати те, що наші відважні воїни, які стали на захист України, віддають за неї і кожного з нас найцінніше – своє життя.

Сьогодні, 7 грудня  в останню путь провели 32-річного захисника Олексія Аврамова з села Велика Стратіївка.

Олексій був мобілізований у перший день повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України 24 лютого.

Його підрозділ виконував складні бойові завдання в районі населених пунктів Мар’їнка та Красногорівка, що всього за кілька кілометрів від окупованого Донецька.

Він мужньо захищав рідну землю, будучи стрілком стрілецької роти однієї з військових частин, доки його життя не обірвалося 28 листопада в районі Красногорівки. Там уже дев’ятий рік точаться запеклі бої, надто цього року. Того дня, як, власне, й попередніми, було гаряче. Ворог поливав українські позиції рясними мінометними артилерійськими і танковими обстрілами, застосовував масове скидання ВОГів з дронів та штурмував десантом з використанням стрілецької зброї. У цьому бою наш земляк отримав вогнепальне осколкове поранення, несумісне з життям.

Він надзвичайно любив життя. Виріс у багатодітній родині, де крім нього виховувалися ще два брати та дві сестри. У дворічному віці залишився напівсиротою: помер батько.

Закінчив Великостратіївську школу, Крижопільське профтехучилище. Був відповідальним і сумлінним працівником, люблячим чоловіком, добрим батьком, братом та сином. За своє коротке життя встиг зробити багато добрих справ. Разом з дружиною Вікторією виховували дев’ятирічну доньку Аліну.

На жаль, смерть вирвала у них люблячу людину, не давши здійснити усі плани.

Жителі громади зустрічали тіло молодого Героя навколішки і плакали, бо був він порядним чоловіком, завжди готовим прийти на допомогу.

Поховали Олексія Аврамова на Тростянецькому кладовищі з усіма військовими почестями.

Висловлюємо співчуття дружині Вікторії Вікторівні, доньці Аліні, матері Валентині Олексіївні, братам та сестрам, рідним.

Вічна пам’ять Захиснику України!