Вітання селищного голови Людмили Червонецької з восьмою річницею створення 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Ганзюка

Дата: 08.12.2022 12:01

Сьогодні виповнюється вісім років з дня створення прославленої в боях за територіальну цілісність України 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Ганзюка, яка дислокується в місті Гайсин.

За цей порівняно короткий час військове формування, у складі якого служили і нині несуть службу сотні наших земляків-тростянчан, брало активну участь у бойових операціях під Маріуполем, у Попасній, Станиці Луганській, на Світлодарській дузі. Це наші відважні земляки мужньо боронили славне місто Миколаїв. Це вони одні з перших увійшли до звільненого ними Херсону, а зараз тримають оборону на буремному Донбасі.

Дякуємо вам, дорогі наші захисники, за ратний подвиг і самопожертву в ім’я Миру в Україні. Хай вас на цих нелегких бойових дорогах супроводжує міцне здоров’я і Господь береже від куль. Хай кожен день вашої відважної служби наближає жадану Перемогу!

Вічна пам’ять вашим полеглим побратимам і нашим землякам!

Віримо у вас! Цінуємо вас! Чекаємо на вас!

З повагою,

Тростянецька селищна голова    Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА