На Вінниччині відкрили регіональне представництво Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

Дата: 09.12.2022 08:36

У Вінниці відкрили Консультаційний центр Центрального регіону Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Основна місія центру – покращити взаємодію з родинами Захисників та Захисниць та повернення й обмін українських військових і цивільних з полону.

Центр працюватиме для Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей.

Відтепер родини військовослужбовців мають можливість розв'язувати усі питання, не приїжджаючи до столиці. З сім’ями загиблих військових працюватимуть юристи, психологи та консультанти. Також до роботи будуть залучені представники військових та силових структур: це СБУ, прокуратура, поліція, військкомати та Сили оборони.

Телефон приймальні: 0 800 200 606

Час роботи: з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю

Адреса Консультаційного центру Центрального регіону: 21000, м. Вінниця, вулиця Театральна, 15 (прийом за попереднім записом).