Відбулось засідання круглого столу «Право, обов’язок, свобода та відповідальність»

Дата: 09.12.2022 09:10

Працівники КЗ «Тростянецька селищна публічна бібліотека» на базі ліцею смт Тростянець провели засідання круглого столу «Право, обов’язок, свобода та відповідальність» до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» за участі фахівців правових організацій.

Участь у заході взяли представники Гайсинського районного сектору №3 філії Державної установи «Центру пробації у Вінницькій області», Тростянецького бюро правової допомоги Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та поліцейський офіцер громади.

Основним завданням є привернення уваги громадськості до актуальних проблем: запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ та громадських об’єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини.