В громаді вшанували ліквідаторів техногенної катастрофи

Дата: 14.12.2022 12:22

З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, сьогодні у смт Тростянець відбувся тематичний мітинг.

Цього дня наша громада віддає шану десяткам тисяч «чорнобильців», які ціною власного життя та здоров’я мужньо захищали людство від наступу неприборканої стихії – витоку радіації після вибуху четвертого реактора на Чорнобильській АЕС.

Серед сотень тисяч українців, які боролися зі страшним лихом, допомагали мирному населенню вистояти, вижити, переселитися в «чисту зону», відроджували обпалену радіацією землю, були й наші земляки.

На жаль, багатьох з тих, хто пройшов горнило атомного випробування, вже немає серед живих, дехто з них відійшов у вічність вже згодом, а решта захисників через передозування організму радіацією отримали інвалідність.

Хвилиною мовчання присутні на мітингу вшанували пам'ять всіх учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, яких сьогодні вже немає серед нас, та на знак людської поваги до їх життєвого подвигу поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.