Здійснено перевірку факту розміщення внутрішньо переміщених осіб та умови їх проживання

Дата: 15.12.2022 10:33

364 внутрішньо переміщених осіб  отримали прихисток на території Тростянецької селищної територіальної громади відповідно до урядової соціальної Програми «Прихисток, порядок реалізації якої затверджено постановою Кабінету Міністрів України  №333 від 19.03.2022 року.

Мета Програми - надання компенсації витрат за безоплатне тимчасове розміщення ВПО в приватних жилих приміщеннях.

Щомісячно з 1 по 5 число проводиться моніторинг даних, поданих власникамФото без описуи житла, які прихистили на безоплатній основі внутрішньо переміщених осіб.

Цього тижня спеціалістами відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я селищної ради, на виконання п. 5 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 року № 333 зі змінами «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану» проведено перевірку факту проживання внутрішньо переміщених осіб за місцем реєстрації.

В ході перевірки підтвердилося проживання всіх зазначених у базі даних програми та пакеті документів ВПО.

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я селищної ради