Статистичні дані щодо ситуації з COVID-19 в Тростянецькій громаді

Дата: 16.12.2022 13:31

За період з 9 по 15 грудня в Тростянецькій громаді зареєстровано 1 випадок коронавірусної інфекції, серед дітей, госпіталізований, за минулий тиждень – 1 випадок, без госпіталізації.

За вказаний період сімейними лікарями проведено обстеження на коронавірус 44 пацієнтів з використанням експрес-тестів та ПЛР.

Зростає кількість ускладнень від ГРВІ. Якщо за минулий тиждень сімейними лікарями зареєстровано 1 пневмонія у дітей, то за поточний – 8 випадків, всі діти госпіталізовані.

В громаді щоденно працює 5 щеплювальних пунктів з 9.00 год до 15.00 год, крім суботи та неділі, де проводяться щеплення проти COVID-19. Щеплення проводяться всім бажаючим відповідно до рекомендацій, безкоштовно, незалежно від наявності декларації.

В наявності є вакцини Коронавак для проведення всіх щеплень та Пфайзер для проведення 3 та 4 доз. Записатися на щеплення можна по телефону 067-80-84-618 (реєстратор – Наталія).

КНП «Тростянецький центр первинної медико – санітарної допомоги»