Новітні медичні технології - це вимога сьогодення: у КНП "Тростянецька лікарня" з'явилося нове діагностичне обладнання

Дата: 20.12.2022 10:35

Покращення якості надання медичних послуг жителям нашої громади та зміцнення матеріально технічної бази закладів медицини є одним з пріоритетів.

Віднедавна в КНП "Тростянецька лікарня" запрацював новий рентгенівський апарат з цифровою обробкою зображення, який працює за новітніми технологіями.

Результат якісного рентгенологічного обстеження фахівці надають за декілька хвилин, при цьому пацієнт отримує мінімум опромінення.

Ще однією приємною новиною є придбання гістероскопа для ранньої діагностики гінекологічних захворювань.

В рамках робочого візиту в заклад охорони здоров'я очільниця громади Людмила Червонецька, заступник селищного голови Володимир Маснюк, депутат селищної ради Любов Гаврилюк ознайомилися з роботою обладнання, подякували головному лікарю та медичним працівникам за освоєння новітніх технологій і побажали подальшого розвитку медицини в нашій громаді.