Проведено комісію з питань захисту прав дитини

Дата: 23.12.2022 14:14

З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я,  освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток,  21 грудня відбулося чергове  засідання комісії з питань захисту прав дитини Тростянецької селищної ради.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

1. Про влаштування малолітньої дитини до КНП «Тульчинський обласний будинок  дитини ВОР».
  2. Про розгляд заяви щодо надання дозволу на прийняття в дар та підписання її  неповнолітньою донькою договору дарування  квартири.
  3. Про розгляд заяви щодо надання дозволу на дарування  житлового будинку та земельної ділянки.
  4. Про розгляд заяв щодо надання дозволу на дарування  житлового будинку.
  5. Про продовження соціального супроводу сім’ї   жителів с. Демидівка,
  6. Про здійснення соціального супроводу сім’ї жительки смт Тростянець.
  7. Про затвердження індивідуального плану соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Рішенням  комісії з питань захисту прав дитини рекомендовано виконавчому комітету влаштувати малолітню дитину до КНП «Тульчинський обласний будинок дитини». За результатами розгляду заяв 3 заявникам погоджено здійснення правочинів стосовно нерухомого майна, право користування яким мають діти.

З усіх питань порядку денного комісією прийняті рішення  на користь дітей, з дотримання їх прав та інтересів.

Службою у справах дітей Тростянецької селищної ради на розгляд виконавчого комітету Тростянецької селищної ради буде подано відповідні проекти рішень.

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради