Міністерство внутрішніх справ підвело підсумки конкурсу дитячого малюнка на тему «Я у безпеці з МВС»

Дата: 28.12.2022 21:26

За участь у конкурсі дитячих малюнків на тему «Я у безпеці з МВС», фахівцями відділу ЗЗПНС у Гайсинському районі нагороджено ученицю 7-А класу ліцею смт Тростянець Камілу Мироненко.

Конкурс проводився Міністерством внутрішніх справ України в рамках відзначення Дня Святого Миколая.

У такий спосіб у МВС вирішили запитати у дітей, чи довіряють вони співробітникам свою безпеку та чи розуміють які важливі завдання виконують сьогодні рятувальники й поліціянти, прикордонники і нацгвардійці.

За час проведення конкурсу надійшло понад 2500 малюнків. Всі роботи будуть передані пораненим бійцям підрозділів МВС, які сьогодні проходять лікування у реабілітаційних центрах.

Тростянецькі рятувальники щиро вдячні всім  дітям громади, хто прийняв участь у конкурсі.