Інформація про виконання дохідної частини бюджету Тростянецької селищної територіальної громади за 2022 рік

Дата: 03.01.2023 11:05

Бюджет Тростянецької територіальної громади за 2022 рік  завершено із перевиконанням уточнених планових показників за доходами загального фонду майже на 7 313,4 тис.грн.

За оперативними даними, до загального фонду бюджету територіальної громади за 2022 рік надійшло власних доходів у сумі 173 602,1 тис.грн, що складає 104,4 % до уточненого річного плану.

Основними бюджетоутворюючими джерелами надходжень доходів загального фонду стабільно є 3 податки: податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок та плата за землю. Питома вага їх в дохідній частині загального фонду  бюджету громади відповідно складає 70,8%, 13,5% та 10,1%.

Порівняно з 2021 роком надходження до загального фонду збільшились на 27 433,8 тис. грн, або на 18,8%.

Управління фінансів селищної ради