До уваги ВПО: грошова допомога від Консорціуму захисту України (США) у співпраці з Благодійним фондом “Право на захист”

Дата: 05.01.2023 16:47

Завтра, 06 січня, об 11.00 год., в адмінприміщенні виконавчих органів селищної ради (смт Тростянець, вул.Соборна, 37) буде надаватися грошова допомога переселенцям від Консорціуму захисту України (США) у співпраці з Благодійним фондом “Право на захист”.

🤝Щоб підтримати родини з дітьми, вагітними, похилими людьми, які перемістилися або евакуювалися з окупованих чи деокупованих територій, а також родини ВПО, які мають певні вразливості, міжнародне об’єднання гуманітарних організацій “Консорціум захисту України” (США) за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA) та у партнерстві з міжнародною організацією із захисту дітей Save the Children надає грошову допомогу. Проєкт в Україні реалізовує Благодійний фонд “Право на захист”.

✍️Виплати у розмірі 2 220 грн на одну особу надаватимуться протягом 3-х місяців таким категоріям ВПО:

📝 ВПО (з 24.02.2022), які не мають безпечного житла (власного, орендованого чи наданого / розділеного з родичами), та відповідають хоча б одному з критеріїв вразливості:

✅домогосподарство, що ведеться жінкою,

✅домогосподарство, що ведеться особою похилого віку (60+) з одним чи кількома утриманцями / утриманками**,

✅одинокі особи з інвалідністю або з хронічним захворюванням,

✅домогосподарство з одним / однією утриманцем/-кою та з особою / особами похилого віку (60+),

✅домогосподарство з нерідною дитиною/ дітьми (діти родичів, сусідів, друзів, що перебувають на утриманні),

✅домогосподарства з двома та більше утриманцями/-ками,

✅домогосподарство з дитиною, що має інвалідність чи хронічну хворобу,

✅домогосподарство з вагітною жінкою чи дитиною / дітьми віком до двох років,

✅домогосподарства, житло яких було зруйновано чи пошкоджено.

❗️ Не зможуть звернутися із заявкою ті домогосподарства, хто вже отримував виплати від інших міжнародних організацій менш ніж 3 місяці тому (період на який розраховувалась виплата минув менше ніж 3 місяці тому).

☝️На реєстрації мають бути присутні всі члени родини! Із собою потрібно мати оригінали наступних документів на кожного члена родини:

🔹 податковий номер (на дитину також!);

🔹національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;

🔹паперова довідка ВПО (не з Дії);

🔹номер банківської картки в форматі IBAN для кожного представника домогосподарства (необхідний для виплати допомоги);

🔹свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);

🔹 документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);

🔹 посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання.

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров'я селищної ради