"Еліта" - чемпіон області! Вітаємо переможців!

Дата: 09.01.2023 12:14

Команда «Еліта» (с. Демківка) перемогла на Чемпіонаті Вінницької області з футзалу серед дівчат 2007-2008 р. н., який відбувся 8 січня в м. Хмільник.

На кубок претендували 6 збірних команд області - з Літину, Шаргороду, Бару, Вінниці, "Еліта" і господарі майданчику. Чемпіонат пройшов за підтримки обласних Асоціацій футболу і футзалу.

Спочатку шість команд розбили на дві групи. До фінального етапу вийшли чотири найкращих колективи.

Переможцем чемпіонату стала команда "Еліта" (Демківка). Збірну Шаргороду вона обіграла – 5:1, Бар – 2:0, ВОДЮСШ «Нива» (Вінниця) – 4:3.

Друге місце посіли вінничанки, третє – барчанки.

Також було відзначено найкращих футболісток чемпіонату області у різних номінаціях.

Найкращим гравцем визнано Адріану Кушнір («Еліта»), найкращим воротарем - Софію Барабаш (ВОДЮСШ «Нива»), А в категорії «відкриття сезону» відзначили Вікторію Кучерук (Бар).

Вітаємо наших юних спортсменок!

Пишаємося вами і бажаємо вам міцності й бадьорості духу, нових цікавих змагань і, безумовно, досягнення нових вершин та здобуття нових перемог!