Засідання команд психолого-педагогічного супроводу  дітей з особливими освітніми потребами

Дата: 10.01.2023 16:45

З 03 по 10 січня відбулися зустрічі команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами у  Четвертинівському, Олександрівському, Тростянецькому ліцеях, Ілляшівській та Гордіївській гімназіях.

Фахівці (консультанти) разом з педагогічними працівниками освітніх закладів провели засідання щодо моніторингу динаміки розвитку дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах за перше півріччя, обговорили актуальні питання для ефективної роботи на друге півріччя,  визначено цілі щодо подальшого забезпечення якісної освіти  дітей з урахуванням їх індивідуальних потреб та можливостей.