Семінар-практикум для бухгалтерів комунальних закладів і установ

Дата: 11.01.2023 15:35

11 січня в адміністративному приміщенні органів виконавчої влади  селищної ради  управлінням ОКТМС спільно з  селищною радою було проведено семінар-практикум для бухгалтерів комунальних закладів і установ.

На семінар, започаткований в листопаді 2022 року, були запрошені начальник Відділу обслуговування громадян №16 (сервісний центр) Світлана Сауленко з питанням «Нова організаційна модель соціального страхування в Україні».

Про особливості річної фінансової та бюджетної звітності, з рекомендаціями щодо підготовки та подачі звіту виступала заступник начальника Управління Державної казначейської служби в Тростянецькому районі Лариса Кушнір.

Начальник відділу – головний бухгалтер Управління Державної казначейської служби в Тростянецькому районі Галина Ковальчук ознайомила зі змінами в законодавстві, з питанням щодо видатків.

З особливостями суміщення і сумісництва відповідно до змін в законодавстві  ознайомила головний спеціаліст-юрисконсульт Управління ОКТМС Галина Торбахевич.

Консультування з питань ведення бухгалтерського обліку та інших питань проводили головний бухгалтер селищної ради Любов Гаврилюк та головний бухгалтер фінансово-господарського відділу Управління ОКТМС Лідія Мурована.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту  селищної ради