Про скликання 54 сесії 8 скликання

Дата: 12.01.2023 15:30

Відповідно до розпорядження селищного голови від 10 січня 2023 року № 9-р  23 січня 2023 року, о 10.00 год., в адміністративному приміщенні виконавчих органів селищної ради за адресою: смт Тростянець, вул. Соборна, 37 (в залі засідань) відбудеться 54 сесія Тростянецької селищної ради 8 скликання.

Проєкт порядку денного:

1. Про затвердження Звіту про виконання бюджету Тростянецької селищної територіальної громади за 2022 рік.

2. Про затвердження Звіту про витрачання коштів резервного фонду бюджету Тростянецької селищної  територіальної громади за 2022 рік.
3. Про внесення змін до рішення Тростянецької селищної ради від 19 грудня 2022 року № 598 «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2023 рік».

4. Про внесення змін до структури апарату Тростянецької селищної ради та її виконавчого комітету, та виконавчих органів селищної ради.

5. Про затвердження генерального плану с. Демидівка Тростянецької селищної територіальної громади.

6. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.
7. Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту.

8. Про  затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної   ділянки та передачу її в оренду.

9. Про  затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної   ділянки.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж   земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тростянецької селищної  територіальної громади.

13. Про вилучення земельних ділянок.

14. Про передачу у  безоплатну власність присадибної земельної ділянки.

15. Про передачу земельної ділянку постійне користування.

16. Про передачу в оренду земельної ділянки.

17. Про передачу в оренду не витребуваних земельних ділянок, які розміщені на території Тростянецької селищної територіальної громади.