Знаному педагогу, колишньому директорові Летківської школи Василю Гаврилюку — 90 років

Дата: 12.01.2023 10:15

Гаврилюк Василь Семенович - колишній директор Летківської школи, вчитель історії. І йому сьогодні виповнилось 90 поважних літ.

Людина щедрої душі, доброго серця. Він з категорії педагогів, які стали справжніми майстрами своєї справи.

Свою роботу в школі він будував за принципом слова "Треба!". Як вчитель, шліфував кожну історичну подію, був закоханий у свій предмет.

Народився Василь Семенович у 1933 році. То ж йому, жаль, прийшлось пережити всі незгоди, біди і труднощі 20 століття. Та незважаючи на нелегке життя він постійно працював над собою, закінчивши успішно школу.

В 1968 році закінчивши Вінницький педагогічний інститут працював у відділі освіти, а з 1981 року до 1990 року директором Летківської середньої загальноосвітньої школи.

Його покликання було виховувати підростаюче покоління в дусі патріотизму, любові до рідної землі і шанобливого ставлення до оточуючих. Уроки життя педагога від Бога запам'яталися його учням на все життя.

Привітати ювіляра з визначною подією завітали голова Тростянецької селищної громадської організації «Рада ветеранів» Алла Голенченко та начальник Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Олена Пунько.

Отож, бажаємо ювіляру бадьорості душі і відмінного здоров’я, поваги, щирої любові близьких людей, доброго оточення і теплих слів, радісних емоцій та щасливих миттєвостей життя.