Жителі Тростянецької громади попрощалися з полеглим Героєм Сергієм Попиком

Дата: 15.01.2023 15:35

Кажуть, війна не обирає… На жаль, вона забирає найкращих. Таким був наш мужній воїн - Попик Сергій Григорович.

Жителі громади, зокрема населених пунктів Тростянця та Демидівки навколішки зустрічали сьогодні, 15 січня, тіло свого земляка.

Зв’язок з захисником обірвався ще першого січня, та надія, що він живий жевріла в серцях всіх, хто його знав. Та реальність трагічніша…

Вірний присязі і військовому обов’язку, проявивши мужність, героїзм та безстрашність, солдат Сергій Попик загинув під час виконання завдання в районі населеного пункту Красногорівка, що за кілька кілометрів від Донецька.

Восьмого січня йому мало б виповнитися 37 років, лише кілька днів не дожив до свого Дня народження.

Народився Сергій в с. Демидівка. Після закінчення місцевої школи пішов навчатися на тракториста.

«А яким хлопцем був! Його завжди ставили у приклад за людяність і доброту, за самопожертву і готовність допомогти. Ні старому, ні малому ні в чому не відмовляв», - згадуючи свого учня каже вчителька Євгенія Зіньківська.

Сергій Попик воював на Донбасі ще в 2014 році, а демобілізувавшись – повернувся до мирної праці. Він був зразковим механізатором у СТОВ імені Могильчака. Мусив заробляти сам на сім’ю, бо помічі ні звідки не мав. Батьки рано залишили цей світ: спочатку мама, а потім – тато. Власне, на фронті за це мав позивний «Сирота». Без вагань пішов боронити Україну і в 2022 році. На жаль, проклята війна забрала його життя.

Поховали Героя Сергія Попика в рідній Демидівці.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким військового. Нехай вам вистачить сил пережити страшну втрату.

Низько схиляємо голови перед пам’яттю нашого мужнього воїна і захисника держави!