Вебінар щодо особливостей цьогорічного розподілу освітньої субвенції
13 січня Міністерством освіти і науки та Асоціацією міст України проводився вебінар щодо особливостей цьогорічного розподілу освітньої субвенції.
Спікером була Анастасія Софієнко, керівниця експертної групи з питань бюджетування директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МОН.
На онлайн-заході було надано рекомендації щодо можливих шляхів зменшення видатків громад на виплату заробітної плати вчителям в умовах скороченого обсягу освітньої субвенції.
Крім цього у другій половині заходу проводилась запланована сесія запитань і відповідей, де учасники вебінару мали змогу поставити власні запитання спікеру.
До вебінару мали змогу приєднатись директори Олександрівського ліцею Антоніна Бура, Капустянського ліцею Олександр Шкабой, Ліцею смт Тростянець Антоніна Сліденко, Гордіївської гімназії Софія Кузь.
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради