Проведено профілактичні бесіди з безпеки життєдіяльності
З першими морозними днями на водоймах з’являється крига. Проте, найбільш небезпечна крига, яка утворилась нещодавно, адже вона надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини. Тонкий лід - це велика небезпека для здоров’я та життя людини.
Сьогодні, спеціалістом з безпеки освітнього середовища Тетяною Слободяник спільно з провідними фахівцями відділу ЗЗПНС у Гайсинському районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області Олегом Свинобоєм та Мариною Свиридою було проведено інформаційний день для учнів 4-х класів Ліцею смт Тростянець за темою «Обережно! Крихкий лід!»
Учням було роз’яснено правила безпечної поведінки на кризі, на дорозі, в тому числі під час ожеледиці та в темну пору доби, а також дії на випадок сигналу «Повітряна тривога!»