З дому на фронт: доставлено гуманітарний вантаж для ЗСУ

Дата: 19.01.2023 16:35

800 км шляху подолано волонтером, жителем Гордіївки Федором Козачком, щоб доставити гуманітарний вантаж з Тростянецької громади нашим землякам, які нещодавно ротовані з Донеччини на кордон з недружньою білоруссю.

Відповідно до запитів захисників, разом з ГО «Учасників АТО «Патріот»» передали їм каремати, ковдри, окопні свічки, медикаменти, засоби гігієни, продукти харчування, а також дитячі малюнки та посилки від рідних.

Дякуємо старостам та жителям Четвертинівського, Оляницького, Гордіївського, Олександрівського, Капустянського старостинських округів, керівникам та працівникам закладів Тростянецького ЗДО "Дивограй", Ліцею смт Тростянець, Оляницького ліцею, Тростянецької, Гордіївської, Великостратіївської гімназій!

Воїни Тростянецької громади запевнили, що роблять все можливе і не можливе заради нашої Перемоги.

Разом - ми сила!

Все буде Україна!