До уваги страхувальників! Опрацьовувати листки непрацездатності на вебпорталі пенсійного фонду стало простіше!

Дата: 19.01.2023 19:44

Відбулось оновлення програмного забезпечення на вебпорталі Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/

Надана можливість в автоматичному режимі завантажувати листки непрацездатності, що сформовані в програмному забезпечення ведення бухгалтерського обліку. Структуру файлу для завантаження розміщено на вебпорталі Пенсійного фонду України в кабінеті страхувальника в розділі «Заява-розрахунок».

Для завантаження файла на вебпорталі https://portal.pfu.gov.ua/ необхідно виконати наступні дії:

1. зліва у вертикальному меню вибрати розділ «Заява-розрахунок»;

2. у новому вікні натиснути кнопку «Створити нову»;

3. у новому екрані «Заява-розрахунок» заповнити поля:

- у полі «Регіон» вибрати свою область,

- у полі «Тип3Р» вибрати тип лікарняного, наприклад «ЕРЛН»,

- у полі «Тип додатку 3Р» вибрати «Додаток1»,

- заповнити дату у полі «Дата початку періоду за який включені ЛН (з)»,

- заповнити дату у полі «Дата закінчення періоду за який включені ЛН (до)»;

- натиснути кнопку «Завантажити дані з файлу» і вибрати файл, який сформовано в бухгалтерській програмі.

• Є можливість на вебпорталі Пенсійного фонду України сформувати Додаток 2 до заяви-розрахунку для листків непрацездатності по нещасних випадках на виробництві та професійних захворювань.
  • Не потрібно кожного разу при створенні заяви-розрахунку заповнювати «Місцезнаходження» - це поле заповниться автоматично з попередньої заяви-розрахунку.
  • В заяві-розрахунку додали можливість сортувати листки непрацездатності за критеріями.
  • Розширено відображення поля причини відхилення заяви-розрахунку, що дозволить бачити коментар фахівця Пенсійного фонду щодо причини неприйняття заяви-розрахунку.