Звернення селищного голови Людмили Червонецької з нагоди Дня пам’яті жертв Голокосту
27 січня Україна разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту ‒ однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії людства.
Тисячі доль, зруйнованих родин та життів, де жертвами стали більше мільйона євреїв на українських землях.
Сьогодні українці протистоять агресору, який хоче знищити наш народ. Однак, ми вчимося на помилках минулого та кожен із нас робить усе можливе, аби трагедія Голокосту не повторилася в майбутньому.
У День скорботи та пам’яті схиляємо голови перед безневинно закатованими жертвами Голокосту, чиї життя забрали страшні події тих часів, та українців, які намагалися їм допомогти, і нерідко платили за це своїм життям.
Селищний голова Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА