Статистичні дані КНП «Тростянецький ЦПМСД» щодо захворюваності серед жителів громади

Дата: 27.01.2023 11:25

Захворювання на COVID-19 продовжує реєструватися  у вигляді поодиноких випадків.

Так, за період з 20 по 26 січна по Тростянецькій громаді  зареєстровано 3  випадки коронавірусної інфекції, дорослі, госпіталізовано 1.

За вказаний період сімейними лікарями проведено обстеження на коронавірус 89 пацієнтів з використанням експрес-тестів.

Продовжується сезонний підйом захворюваності ГРВІ. За тиждень зареєстровано 1 випадок пневмонії, дитина.

В громаді щоденно працює 5 щеплювальних пунктів  з 9.00 год до 15.00 год, крім суботи та неділі, де проводяться щеплення проти COVID-19.Щеплення проводяться всім бажаючим відповідно до рекомендацій, безкоштовно, незалежно від наявності декларації.

В наявності є вакцини Коронавак для проведення всіх щеплень, вакцина  Пфайзер – дитяча та доросла для проведення всіх щеплень. Записатися на щеплення можна по телефону 067-80-84-618 (реєстратор – Наталія).