У Тростянецькій громаді відкрито першу комунальну аптеку

Дата: 01.02.2023 12:41

Сьогодні в нашій громаді розпочинає роботу нове комунальне підприємство «Тростянецька комунальна аптека», яке буде діяти відповідно до Ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами від 22.11.2022 року.

Засновником даного підприємства є орган місцевого самоврядування - Тростянецька селищна рада.

Основні пріоритети діяльності комунальної аптеки:

• забезпечення сертифікованими лікарськими засобами жителів громади за цінами з мінімальною націнкою;
  • наявність широкого асортименту лікарських засобів, продуктів дієтичного харчування, харчових добавок, предметів гігієни і санітарії, косметично-парфумерних виробів;
  • створення мережі філій аптеки в амбулаторіях та медичних пунктах тимчасового базування (ФАПах) нашої громади;
  • надання послуг жителям громади в рамках державної програми «Доступні ліки», завдяки якій  пацієнти за електронним рецептом зможуть безкоштовно або з незначною доплатою отримувати ліки;
  • вирішення нагальної потреби реалізації наркотичних препаратів та прекурсорів.

КП «Тростянецька комунальна аптека» розташована за адресою: вулиця Мічуріна, 60, смт Тростянець (адміністративне приміщення КНП «Тростянецька лікарня»)

Графік роботи - ЦІЛОДОБОВО.

Контактний номер - 0950832740

Бажаємо здоров’я!