Жителі Тростянецької громади продовжують активно допомагати ЗСУ у боротьбі з агресором

Дата: 01.02.2023 16:15

Нещодавно за ініціативи жителів Летківського старостинського округу для потреб фронту було придбано 2 автомобілі підвищеної прохідності. Один з них сьогодні передано землякам, що несуть службу на сході країни.

У свою чергу працівниками, педагогічним колективом, учнями та їх батьками Летківського ліцею було приготовлено різноманітні смаколики, пакунки з солодощами та шкарпетками.

Жителі Четвертинівського старостинського округу, місцеві підприємці та аграрії забезпечили дизпаливом і військовою формою.

Тростянецька селищна рада разом з ГО «Учасників АТО «Патріот» довантажили автомобіль продуктами харчування, військовою амуніцією, засобами гігієни, медикаментами та ін.

Тож, хай автомобіль та продовольство пpиносить коpисть нашим воїнам, допомагає хлопцям у нелегких боях здобувати омpіяну Пеpемогу!