Оперативна інформація про виконання бюджету Тростянецької селищної територіальної громади за  січень 2023 року

Дата: 03.02.2023 16:05

Фото без опису

До загального фонду бюджету Тростянецької селищної територіальної громади із врахуванням міжбюджетних трансфертів за січень 2023 року надійшло 20 092,4 тис.грн, що складає 106,2% до уточнених показників на відповідний період.

Власні надходження становлять 14 773,3 тис.грн., або виконання складає 108,6 % до показників на звітний період. Порівняно із відповідним періодом минулого року надходження зросли на 4 370,4 тис.грн, або на 42,0%.

Основним бюджетоутворюючим податком у складі дохідної частини є податок на доходи з фізичних осіб, виконання якого за січень 2023 року становить 9 739,1 тис. грн, або 65,9 % до усіх надходжень. Проти аналогічного періоду минулого року темп росту складає  2 813,8 тис.грн, або 40,6%.

Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які наповнили бюджет громади на суму 4 247,8 тис.грн, з них надійшло єдиного податку – 2 737,2 тис.грн, плати за землю – 1205,0 тис.грн, податку на нерухоме майно – 286,7 тис.грн.

Крім власних надходжень податків і зборів до загального фонду бюджету громади за січень 2023 року отримано 5 319,1 тис.грн субвенцій із державного  та місцевого  бюджетів.

До спеціального фонду бюджету громади за січень  2022 року надійшло 418,2 тис.грн, в тому числі податкові й неподаткові надходження – 0,4 тис.грн, власні надходження бюджетних установ – 393,7 тис.грн, цільові фонди – 24,1 тис.грн.

За січень 2023 року головними розпорядниками бюджетних коштів проведено касових видатків загального та спеціального фондів на загальну суму 12 927,6 тис.грн, в тому числі на державне управління – 1 488,0 тис.грн, соціально-культурну сферу – 10 473,9 тис.грн, житлово-комунальне господарство –883,9 тис.грн, інші програми та заходи – 81,8 тис.грн.

Управління фінансів селищної ради