Сьогодні - День безпечного інтернету
Дата: 07.02.2023 17:10
Кількість переглядів: 258
Всесвітня павутина приносить користь і приховує небезпеку. Як не стати її заручником, як подбати за свою кібербезпеку вкотре нагадали учням Летківського ліцію спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Тетяна Слободяник та учитель інформатики Людмила Зіньківська.
Проєкт «Разом для найкращого інтернету» захопив віртуальною вікториною, кросвордами, розмальовками, відеосюжетами.