Статистичні дані КНП «Тростянецький ЦПМСД» щодо захворюваності серед жителів громади

Дата: 10.02.2023 13:41

Фото без опису

За період з 3 по 9 лютого по Тростянецькій громаді  зареєстровано 1 випадок коронавірусної інфекції, госпіталізований - 1, за минулий тиждень - 5 випадків коронавірусної інфекції, в тому числі - 2 дитини, госпіталізовано 3 пацієнти.

За вказаний період сімейними лікарями проведено обстеження на коронавірус 122 пацієнти  з використанням експрес-тестів.

Продовжується  сезонний підйом захворюваності ГРВІ, як серед дорослих, так і дітей.

В громаді щоденно працює 5 щеплювальних пунктів  з 9.00 год до 15.00 год, крім суботи та неділі, де проводяться щеплення проти COVID-19. Щеплення проводяться всім бажаючим відповідно до рекомендацій, безкоштовно, незалежно від наявності декларації.

В наявності є вакцини Коронавак для проведення всіх щеплень, вакцина  Пфайзер – дитяча та доросла для проведення всіх щеплень. Записатися на щеплення можна по телефону 067-80-84-618 (реєстратор – Наталія).