Профілактична робота із сім’ями, які належать до вразливих категорій населення
09 лютого завідувач відділення соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Аліною Широкожуховою спільно з головним спеціалістом служби у справах дітей Світланою Савчук та інспектором ювенальної превенції Гайсинського РУП Борисом Дідуром здійснили виїзди в сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах. Комісійно відвідали 4 сім’ї, в яких виховується 7 дітей, які проживають на території Капустянського, Олександрівського старостинських округів та смт Тростянець.
Від жителів с. Демківка до служби у справах дітей селищної ради поступило повідомлення щодо невиконання батьківських обов’язків окремими жителями села. Факт недобросовісного виконання батьківських обов’язків сім’єю не підтвердився. За результатами обстеження сім’ї встановлено, що батьки належним чином виконують свої обов’язки з виховання дітей, умови проживання задовільні, потреби дітей задовільняються.
Спеціалісти надали батькам послугу інформування щодо соціальних послуг, які надає Центр.
Під час відвідування сім'ї, що перебуває під соціальним супроводом, в с. Капустянах, батькам надано послугу консультування щодо алгоритму дій при переведенні дітей в іншу школу. Також з матір’ю було складено план соціального супроводу, в якому є конкретні заходи щодо покращення умов проживання дітей та підвищення батьківського потенціалу матері.
Батькам також зауважено про їх відповідальність за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання, виховання дітей.
КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»